Diskusní téma: Životní prostředí

Datum 09.09.2013

Vložil Pepa z depa

Titulek diskuzní fórum na 2 věci

Odpovědět

tohle fórum je na nic, nikdo je nečte. Jděte se podívat do Nádražní ulice před Baštu, ty nánosy štěrku nejsou z jara 2013,ale z jara 2012. Před Mnichovkou v Pražské jakbysmet.
neuvěřitelný, jak jsou VS laxní. přesně - slézt z multikáry a začít trochu dělat.

Datum 14.01.2014

Vložil admin

Titulek Re: diskuzní fórum na 2 věci

Odpovědět

Je v Mnichovicích jiné fórum?

Datum 09.09.2011

Vložil Pepa

Titulek souhlas

Odpovědět

ano, je to pravda. Náměstí je obšancované auty, na záhonech na náměstí parkují auta a zvlášť když prší, tak bláto je po celé silnici. Souhlas i s krajnicemi, vážím si práce z lidí VS ale možná by to stálo za to jednou za čas také slézt z multikáry a vzít lopatu do ruky.
A určitě by stálo za to, aby město Mnichovice investovalo do oprav chodníků... ty jsou po vybudování sítí a telefonů v žalostném stavu.

Datum 11.03.2011

Vložil Tomáš

Titulek děsivý nepořádek v Mnichovicích

Odpovědět

mnichovicemi projíždím pravidelně,co mě krom naprosto zdevastovaného náměstí vždy zarazí, je neuvěřitelný nepořádek ve městě. Prach, špína, nánosy štěrku a bahna podél krajnic.

Zdá se, že v Mnichovicích nikdo neuklízí. Kontaktoval jsem VS, bylo mi řečeno, že přeháním a že v Ondřejovské je prašnost způsobena jedním domem, který se přestavuje, s tím město nemůže nic dělat /což není pravda/.

Ve srovnání se situací ve městě před 20, 30 lety musím konstatovat, že situace se zhoršila, lidově řečno se na pořádek ve městě kašle...