Diskusní téma: Ostatní - co se nikam nevešlo

Datum 09.09.2021

Vložil oto

Titulek Fiasko v Afganistane! Poučenie pre očkovaných i neočkovaných!

Odpovědět

Fiasko v Afganistane! Poučenie pre očkovaných i neočkovaných!

Existujú udalosti, ktoré nám dokonale ukazujú fungovanie vesmírnych zákonitostí. A jednou z nich je aj to, čo sa stalo v Afganistane, kde negramotní pastieri kôz vyhnali zo svojej krajiny vojakov najmocnejších armád sveta.
https://smeromkzivotu.blogspot.com/2021/09/fiasko-v-afganistane-poucenie-pre.html

Datum 17.06.2021

Vložil oto

Titulek Smutná a zbytečná smrt po první dávce vakcíny

Odpovědět


Z určitých osobních důvodů se mě velmi hluboko dotkla náhlá a neočekávaná smrt známého slovenského rozhlasového moderátora Jula Viršíka. Dožil se pouze 56 let. A celé je to o to smutnější, že jde o zbytečnou smrt, ke které nemuselo dojít. No a právě proto, aby k podobným úmrtím nedocházelo, vznikl tento text. Má být v něm ukázáno, jak se správně rozhodnout ohledně vakcinace. Dozvíte se, co musí být absolutně klíčové při našem rozhodování.
https://podpovrchomzivota.estranky.sk/clanky/vystrahy/smutna-a-zbytecna-smrt-po-prvni-davce-vakciny.html

Datum 29.04.2021

Vložil oto

Titulek Tajemství čísel odhaluje vážnost doby!

Odpovědět

Tajemství čísel odhaluje vážnost doby!

V číslech bývá zakódováno poselství. Skrývá se v nich osud a předurčení. Třeba jen určitou vnímavost na to, abychom jejich tajemství odhalili. Na důkaz toho si nyní odhalme číselné předurčení, hovořící o nesmírné vážnosti současné doby. A to hlavně z toho důvodu, že lidstvo tuto vážnost nevnímá a nepoznává.

Více se dozvíte na:
https://smeromkzivotu.blogspot.com/2021/04/tajemstvi-cisel-odhaluje-vaznost-doby.html

Datum 11.09.2020

Vložil oto

Titulek O ponižovaní žien emancipáciou

Odpovědět

O ponižovaní žien emancipáciou


Žena nie je len vzhľadom, ale aj podstatou svojho vnútorného nastavenia úplné iná, než muž. Je jemnejšia a citlivejšia. A práve v tom je jej sila a veľkosť, pretože prostredníctvom svojej jemnosti a citlivosti je schopná vnímať realitu oveľa jemnejšieho charakteru, než dokáže muž. A preto je tiež schopná oveľa intenzívnejšie vnímať i najzásadnejšiu silu, ktorá prúdi univerzom.

Viac sa dozviete na:

https://vaznost-doby.bloger.cz/_/O-ponizovani-zien-emancipaciou

Datum 06.08.2020

Vložil oto

Titulek Prevratný spôsob riešenia problémov! Neriešte ich!

Odpovědět

Prevratný spôsob riešenia problémov! Neriešte ich!


Účelom tohto textu je oboznámiť čitateľov s novou a prevratnou metódu prístupu k našim problémom, prostredníctvom ktorej sme schopní problémy nie len že vyriešiť, ale popri tom ešte navyše získať významný duchovný benefit, schopný nás výrazným spôsobom posunúť vpred v našom duchovno osobnostnom vývoji. Poďme teda na to!

Viac sa dozviete na:

https://vaznost-doby.bloger.cz/Na-zamyslenie/Prevratny-spsob-riesenia-problemov-Nerieste-ich

Datum 18.06.2020

Vložil oto

Titulek Koronavírus! Je skutočne začiatkom konca?

Odpovědět

Koronavírus! Je skutočne začiatkom konca?

Ja osobne sa nezaoberám numerológiou, ale zhruba viem, o čo v nej ide. Prečo o tom hovorím? Pretože nedávno som mal rozhovor s jednou známou, ktorá sa venuje numerológii. Hovorili sme o rôznych veciach, a keď prišla reč na koronavírusovú krízu povedala mi, že Covid-19, presnejšie povedané číslo 19 s ním spojené, má z numerologického hľadiska veľmi zásadný význam a veľmi zásadnú výpovednú hodnotu.

Viac sa dozviete na:
https://kusvetlu.blog.cz/2006/koronavirus-je-skutocne-zaciatkom-konca

Datum 26.03.2020

Vložil oto

Titulek Človeče! Nedaj sa šikanovať vlastnou mysľou! Poznaj sám seba a ovládni ju!

Odpovědět


Človeče! Nedaj sa šikanovať vlastnou mysľou! Poznaj sám seba a ovládni ju!

Nikto z nás by sa nemal nechať svojou mysľou ovládať. Žiaľ, ale práve takáto je realita! Ľudia nie sú pánmi, ale otrokmi, s ktorými si ich vlastná myseľ robí čo chce. Ako sa vymaniť z toho nedôstojného stavu? Veľmi jednoducho. Nájdite si tiché miesto, začnite nezaujato pozorovať svoju myseľ a odhalia sa pred vami skutočnosti, o akých ste ani len netušili.

Viac sa dozviete na:
https://kusvetlu.blog.cz/2003/clovece-nedaj-sa-sikanovat-vlastnou-myslou-poznaj-sam-seba-a-ovladni-ju!

Datum 27.12.2019

Vložil oto

Titulek Nepočujete? Burácajúci hlas posledného súdu už volá: DOSŤ!

Odpovědět

Nepočujete? Burácajúci hlas posledného súdu už volá: DOSŤ!

Osobný a posledný súd! Tieto dva pojmy súvisia s kresťansko katolíckou terminológiou a nie sú v zásade nesprávne. Budeme teda na nich budovať a podrobnejšie si objasníme dva najdôležitejšie a najzásadnejšie momenty celého nášho bytia. Avšak objasníme si ich na základe poznania stavby stvorenia a na základe zákonov, vo stvorení fungujúcich, čoho znalosť žiaľ kresťanstvu chýba. A preto v nesmierne zásadných pojmoch, ako je osobný a posledný súd, v mnohých veciach tápe.

Viac sa dozviete na:
https://kusvetlu.blog.cz/1912/nepocujete-buracajuci-hlas-posledneho-sudu-uz-vola-dost

Datum 05.12.2019

Vložil oto

Titulek Čipovanie! Cesta k totálnemu zotročeniu človeka v mene pohodlnosti!

Odpovědět

Čipovanie! Cesta k totálnemu zotročeniu človeka v mene pohodlnosti!


Najskôr letel do vesmíru pes a potom človek. A rovnako je to aj s čipmi, čiže podkožnými implantátmi. Najskôr bolo povinné čipovanie psov a zanedlho bude povinné čipovanie ľudí. Prajú si to mocní nášho sveta a už v tomto smere podnikajú patričné kroky. Už mediálne spracovávajú verejnosť informáciami o veľkých výhodách, aké nám to prinesie. Slovenská verejnoprávna televízia napríklad nedávno informovala o inovatívnej vedeckej konferencii v Stockholme, kde vedci predstavili podkožný čip, implantovaný do ruky človeka.

Viac sa dozviete na:
https://kusvetlu.blog.cz/1910/cipovanie-cesta-k-totalnemu-zotroceniu-cloveka-v-mene-pohodlnosti

Datum 24.10.2019

Vložil oto

Titulek Ostrá kritika teológie!

Odpovědět

Ostrá kritika teológie!


Je smutné, že existuje mnoho oblastí, v ktorých sa súčasné kresťanstvo odkláňa od pôvodného učenia Ježiša Krista. A jedným z nich je práve teológia. Ide v podstate o určitý druh filozofie a filozofovania, so snahou o rozumovo racionálne rozpitvávanie viery a jej mnohých jednotlivostí. Vysoká teológia nie je niečo, čo by bolo prístupné najširším masám veriacich. Ale nie preto, že by snáď bola skrývaná a utajovaná, ale preto, že je tak mimoriadne komplikovaná a intelektuálne náročná.

Viac sa dozviete na: https://kusvetlu.blog.cz/1909/ostra-kritika-teologie