Psaní článků - Redakce

10.02.2013 10:45

Portál Mnichovice.eu dnes spustil zatím testovací verzi redakčních článků o zajímavých tématech Mnichovic a okolí. Informovanost o dění ve městě a okolí patří mezi základní kameny dobrých vztahů a důvěry mezi lidmi a též k samosprávě.

Uvědomujeme si však, že kvalitní redaktorská práce je časově velmi náročná. Nejde jen o samotné psaní článků, ale též o vyhledávání témat, fotodokumentaci, účat na akcích a pod. Práce při práci a dětech skoro nemožná. Ale přeci. Pokud by se našel někdo, kdo by chtěl s psaním článků pomoci, je vřele vítán. Zatím však bezplatně. Mnichovice.eu zatím nemají žádný příjem a nejsou zatím pojaty komerčně. Nicméně, pokud by se našel určitý mnichovický potenciál mohl by zde být prostor pro nějakou dohodu.

Raději bychom však spolupracovali s patrioty Mnichovic, kteří jsou ochotni nezištně uloupnout si z mála času který mají a jsou ochotni jej položit na oltář určité práci pro blaho nás všech. Rádi bychom našli lidi, kteří nemyslí jen na sebe ale mají potřebu pro místo kde žijí, něco udělat. Zde se otvírá velký prostor. O tom ale až jindy. Věříme, že je zde velký nevyužitý potenciál. I přesto, že se to dnes už nenosí.

Ale zpět - pokud byste si chtěli vyzkoušet práci redaktora článků o Mnichovicích a okolí, určitě se ozvěte.

Zpět