Nabídka a poptávka: Hobby

Datum 31.05.2019

Vložil Zdeněk Hobza

Titulek Koupím zahraniční pivní etikty.

Odpovědět

Koupím pivní etikety z Andorry, Bourkiny-Fasso, Bangladéše, Antiquy a Barbudy, Curacaa, Eritrei, Francouzské Guyany, Guinei-Bissau a Guyany.
Telefon 728769433.

Datum 29.12.2017

Vložil Milan Vyšata

Titulek Staré pivní lahve

Odpovědět

Několik tis. Kč zaplatím za starou pivní lahev s vylisovaným nápisem ze zaniklého pivovaru v Mnichovicích i Stránčicích. Prosím nabídněte sběrateli (odkoupím i jiné staré pivní lahve). Tel. 605224855.

Datum 10.08.2016

Vložil Zdenda

Titulek Seriál HOSPODA na 2 DVD

Odpovědět

Prodám komplet český seriál HOSPODA na 2 DVD, všech 52 dílů. Kvalita obrazu srovnatelná s TV. DVD jsou nová, nepoškrábaná. Zašlu na dobírku, cena včetně poštovného. Do odpovědi napište : HOSPODA, a Vaši adresu pro zaslání. Jarda Dušek (Petr Nárožný) je hostinským už řadu let. Jednou mu jeho kamarád, který umřel, odkáže svojí hospodu. To se nelíbí jeho synovi Jonášovi (Václav Knop), který je majitelem domu, ve kterém se hospoda nachází. Ten by místo hospody raději viděl fitcentrum. Ale co se dá dělat, podle poslední vůle ji musí Duškovi pronajmout. To rozradostní hlavně štamgasty: podnikatele Nováka (Ladislav Potměšil), kotelníka Babulu (Bronislav Poloczek), harmonikáře Jozku (Pavel Vondružka), trpaslíka Goliáše (Jiří Krytinář), psychiatra a radního Práška (Jiří Menzel), advokáta Zatloukala (Jan Kanyza), ale i nájemníky, co bydlí nad hospodou: babku Jiráskovou (Věra Tichánková) a jejího psa Pajdu i dědu (Lubomír Lipský).

Cena : 499,-
tel. 608759795

Datum 15.04.2016

Vložil Daniel

Titulek KOUPÍM PIVNÍ SKLENICE, PŮLLITRY,TŘETINKY- DOBŘE ZAPLATÍM

Odpovědět

Sběratel koupí starší pivní pulitry, třetinky i cedule z českých pivovarů a jiné pivní relikvie. Jednotlivě i celé sbírky.VELICE DOBŘE OKAMŽITĚ HOTOVĚ ZAPLATÍM. Volejte prosím na tel: 604723161 nebo pište na email: Dannadi76@seznam.cz

Datum 27.02.2014

Vložil Felix

Titulek Faleristický materiál

Odpovědět

Dekrety, řády, vyznamenání a medaile odkoupím hotově za katalogové ceny. Není problém uhradit Vaše cestovné. Platné katalogy předložím. Telefon 602 741 507.

Datum 27.02.2014

Vložil Felix

Titulek Numismatický materiál

Odpovědět

Bankovky (v perfektním stavu) a mince (od antiky po současnost) odkoupím hotově za katalogové ceny. Není problém uhradit Vaše cestovné. Platné katalogy předložím. Telefon 602 741 507.

Datum 18.06.2013

Vložil ladislav kurka

Titulek zámeček Myšlín

Odpovědět

Hledám základfní info o tomto zámečku (doba vzniku, současný stav).

Datum 01.05.2013

Vložil Mezinárodní věštecká a psychologická online poradna

Titulek Výklad karet online zdarma, zápis do aury aj.

Odpovědět

Jsme MEZINÁRODNÍ VĚŠTECKOU A PSYCHOLOGICKOU ON-LINE PORADNOU, zabývající se paranormálními jevy, duchy, kouzly (na lásku, ochranu, blahobyt - nejčastější kouzla naleznete v našem e-shopu), nabízíme on-line i magické školení v praxi a kurzy. Dále snímáme všechna magická postižení (např.: uřknutí, prokletí, očarování, larvy, fantomy, energetické upíry aj.), rušíme negativní zóny a odvádíme přivtělené duše pomocí magického rituálu.
"OSUD ZPRAVIDLA NELZE ZMĚNIT - ALE URČITÉ UDÁLOSTI LZE OVLIVNIT... ČÍM KONKRÉTNĚJŠÍ OTÁZKY - TÍM KONKRÉTNĚJŠÍ ODPOVĚĎ..."
Vykládáme karty on-line (na partnerské vztahy a magická postižení - 5 otázek máme měsíčně zdarma, zdraví nevykládáme). Na základě karetního on-line výkladu lze předcházet některým událostem, zmírnit průběh špatných událostí nebo naopak zesílit účinek těch pozitivních a pro Vás výhodných. Možná na základě on-line karetního výkladu odhalíte i své nové možnosti! Třeba konečně pochopíte sami sebe a třeba pochopíte i své okolí. Zeptat se dá úplně na všechno! Ale my se specializujeme především na partnerské vztahy, na odstranění magických postižení (např.: uřknutí, prokletí, očarování, přivtělené duše aj.) a na ochrany proti magickým a negativním vlivům.

Datum 01.05.2013

Vložil Mezinárodní věštecká a psychologická online poradna

Titulek Re: Výklad karet online zdarma, zápis do aury aj.

Odpovědět

www.skola-magie.cz

Datum 15.10.2011

Vložil Felix Michal

Titulek Filokartistický materiál

Odpovědět

Pohlednice-místopis i žánr do r.1945 (malý formát) odkoupím i za vyšší odhadní ceny. Není problém uhradit Vaše cestovné. Dále dopisy a známky odkoupím za katalogové ceny. Platné katalogy předložím.
Telefon 602 741 507.