Nabídka a poptávka: Hobby

Datum 01.05.2013

Vložil Mezinárodní věštecká a psychologická online poradna

Titulek Výklad karet online zdarma, zápis do aury aj.

Jsme MEZINÁRODNÍ VĚŠTECKOU A PSYCHOLOGICKOU ON-LINE PORADNOU, zabývající se paranormálními jevy, duchy, kouzly (na lásku, ochranu, blahobyt - nejčastější kouzla naleznete v našem e-shopu), nabízíme on-line i magické školení v praxi a kurzy. Dále snímáme všechna magická postižení (např.: uřknutí, prokletí, očarování, larvy, fantomy, energetické upíry aj.), rušíme negativní zóny a odvádíme přivtělené duše pomocí magického rituálu.
"OSUD ZPRAVIDLA NELZE ZMĚNIT - ALE URČITÉ UDÁLOSTI LZE OVLIVNIT... ČÍM KONKRÉTNĚJŠÍ OTÁZKY - TÍM KONKRÉTNĚJŠÍ ODPOVĚĎ..."
Vykládáme karty on-line (na partnerské vztahy a magická postižení - 5 otázek máme měsíčně zdarma, zdraví nevykládáme). Na základě karetního on-line výkladu lze předcházet některým událostem, zmírnit průběh špatných událostí nebo naopak zesílit účinek těch pozitivních a pro Vás výhodných. Možná na základě on-line karetního výkladu odhalíte i své nové možnosti! Třeba konečně pochopíte sami sebe a třeba pochopíte i své okolí. Zeptat se dá úplně na všechno! Ale my se specializujeme především na partnerské vztahy, na odstranění magických postižení (např.: uřknutí, prokletí, očarování, přivtělené duše aj.) a na ochrany proti magickým a negativním vlivům.

Zpět na diskuzi