Diskusní téma: Politika ve městě

Datum 13.10.2010

Vložil Michal Jirásek

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Rozčarování

Vážený pane Tesaříku,
velmi mě mrzí, že došlo k nepochopení Vašeho „dotazu“, týkajícího se zejména bodu 8. Bohužel příspěvek byl formulován větami oznamovacími, takže jakýkoliv čitatel mohl nabýt dojmu, že o Vašem sdělení něco víte a že jste se situací dobře obeznámen.
Pokud byste se skutečně chtěl na cokoliv zeptat, představoval bych si to já osobně jinak.
To, proč jsem se k tomu nevyjádřil, není v tom, že toho nejsem schopen, ale proto, že jsem řešil textaci Vašeho příspěvku s vedením města Mnichovice, které nejprve požadovalo stažení příspěvku místo podání trestního oznámení na šíření pomluv. Pak si situaci rozmyslelo a p. starosta napsal odpověď dříve, než jsem to stihl já.
A protože jsem provozovatelem tohoto serveru a nesu odpovědnost za zveřejněné informace, (na rozdíl od Vás), nechtěl jsem se stát předmětem šetření policie a poskytování informací o IP adrese, ze které byl příspěvek napsán, řešit případné vypnutí webu apod. Zkrátka když jsem tento portál zakládal, ani náhodou jsem nemyslel, kolik času bude třeba věnovat takovýmto věcem. Proto jsem byl nucen upravit pravidla, která na tyto situace doposud nepamatovala. A jistě a ni Vám by se nelíbilo, kdyby pod Vaším jménem napsal někdo cizí nějakou hloupost.
Pokud máte problém přidržet se navrhovaných pravidel, založte si prosím vlastní Mnichovické fórum a nastavte si pravidla své. Je to věc jednoduchá a rád Vám s ní pomohu. Pevně věřím, že zásady pro příspěvky tohoto fóra nebudou pro většinu našich sousedů problémem. Doposud nebylo třeba žádné příspěvky upravovat. Děkuji za pochopení a přeji dobrou noc. Michal Jirásek

Zpět na diskuzi