Diskusní téma: Politika ve městě

Datum 13.10.2010

Vložil Jiří Tesařík

Titulek Re: Re: Re: Re: Rozčarování

Dobrý den,
pane Schneidere, děkuji za vaše vysvětlení. Jsem v tomto případě v podstatě zprostředkovatelem informací pro ty, kteří se z nějakého důvodu zeptat nechtějí, nebo neumí. Důvodem mého vstupu byla osobní snaha dozvědět se o této citlivé záležitosti více a to, že vyjadřování se o skutcích konkrétních osob, bez snahy o získání jejich stanoviska se mi protiví.
Naprosto souhlasím s Vašimi závěry týkajícími se úmyslů a přání paní Novákové a s tím, že podpisem smlouvy na sebe obec vzala závazek, který nebylo snadné splnit. Ostatní posoudit neumím. Nejsem přímým účastníkem událostí. Předám proto odkaz na toto fórum těm, kteří mne o záležitosti informovali s tím, že je zde otevřena diskuse, ve které si mohou v případné další pochybnosti o plnění závazku obce dále vyjasnit. Jen doufám, že se nenechají odradit novými pravidly pro vkládání příspěvků do tohoto fóra.

S pozdravem

Jiří Tesařík.

P.S.: Původně jsem očekával, že odpověď dostanu od pana Jiráska. Bod byl formulován jako součást dotazů k volebnímu programu TOP09. Ale zdá se, že pan Jirásek není něčeho takového schopen.

Zpět na diskuzi