Diskusní téma: Politika ve městě

Datum 10.10.2010

Vložil tes

Titulek Re: Re: Re: Re: Rozčarování

Pane Jirásku, zkuste se na realitu dívat trochu střízlivěji. Součástí demokracie je i názorová pluralita. To, co se vám jeví jako “lži, pomluvy a dezinformace“, může docela obyčejně znamenat, že je to jen jiný názor. A ti „závistiví a zlí“, co jim schází „pokora a úcta“ a „útok a zlo je baví“ jsou vlastně celkem normální lidé, kteří jen v nějaké záležitosti zastávají názor odlišný od vašeho.

Z kandidátky top09 se mi líbí otevřený styl pana Knetla. V tomto ohledu si přes jiné výhrady cením i současného starosty pana Schneidera za VPM. Měli jsme mnoho výměn názorů, osobních i mailových. Na nejrůznější mnichovická témata. Někdy přesvědčil on mě, někdy já jeho, velmi často jsme se názorově nesešli ani po debatě. Ale vždy to probíhalo klidně, snažil se hledat věcné argumenty, o protiargumentech přemýšlel a s názorovými oponenty jednal po osobní stránce korektně.

Byla bych ráda, kdyby se do nového zastupitelstva dostali především lidé názorově otevření, kteří jsou občasné „grilování“ od občanů schopni bez problémů ustát.

Martina Tesaříková

Zpět na diskuzi