Diskusní téma: Politika ve městě

Datum 28.09.2010

Vložil Karel Knetl

Titulek Re: Re: Re: Rozčarování

Dobrý den Martine, díky za Váš upřímný komentář. Věřte, že já osobně jsem se rozhodl kandidovat nakonec po dlouhých váháních. Nakonec jsem se rozhodl, že chci skutečně něco změnit. A chce-li člověk něco změnit, musí se přičinit osobně. Bez toho to nejde. Nechci jen kritizovat, ale chci zároveň navrhovat řešení. Kritiků máme všude plno. Proto, když v okruhu sousedů kritizuji např. cesty v Mnichovicích nebo náměstí nebo školu, hledám východiska a řešení. Byť jsou to douhodobá řešení. Věřím, že můj elán mne při prvních diskusích s ostatními nesrazí hned v počátcích a že to nějaký vydržím. ;o) A nakonec i snad přispěju v řadě dobrých a důležítých věcí svou "trochou do mlýna". Obdobně jsem přistupoval i ke škole před rokem. Základní škole jsem se snažil za poslední rok co nejvíce pomoci. Věřím, že se hodně věcí povedla. A to jsme stále na začátku! ;o) Tudíž předpokládám, že se ještě hodně věcí ve škole podaří! A pokud to jen trochu půjde, pomohu i mateřské škole. A snad i jinde. Díky ještě jednou za Vaši upřímnou odpověď. Karel Knetl

Zpět na diskuzi